Výrobky

29.10.2009 23:02

STRONG - Tyto síťky vyrábíme z pevného materiálu, který snese vysoké mechanické namáhání. V Tabulce časů rozpuštění najdete nejvhodnější způsob použití. Použitá vazba je velmi pevná a umožňuje nahazovat i největší a těžké návnady do nejdelší vzdálenosti. Použití je vhodné i ve velmi studené vodě, rozpouštění punčochy je však pomalejší a k uvolnění návnady dojde během několika minut. Provedení STRONG je možné používat pro návnady větších rozměrů - boilies, pelety.

ELASTIC FINE & HARD  - Tyto punčochy vyrábíme z materiálu, který určený pro rozpouštění při nižších i vyšších teplotách vody (viz naše Tabulka časů rozpuštění ZDE). Použitá vazba je pružná, při pěchování je možné změnšovat i zvětšovat průměr punčochy a přizpůsobit tak tvar návnady vaším potřebám.
Provedení FINE je vhodné pro lehčí a středně těžké návnady a rozpustí pomalu se i ve studené vodě, jen je nutné počítat s delší dobou, než je návnada uvolněná
S provedením HARD můžete nahazovat i velmi těžké návnady, je vhodný pro použití v teplých vodách, ale rozpustí se bezpečně dobře i ve velmi studené vodě. HARD je universální punčocha, kterou můžete používat (díky charakteristice materálu PVA a textilní vazbě) po celý rok a pro všechny účely.

STUŽKA a ŠŇŮRKY a NIT
Výsledkem našeho vývoje je hrubá pletená stužka a hrubá pletená šňůrka, které jsou na povrchu zvrásněné jinou PVA přízí. Navléknutá návnada je tak "zabržděna" a při nahození nedojde k posunutí nebo sražení návnady na jednu stranu. Slouží dobře jako alternativa k PVA punčochám. Další novinkou je hladká pletená šňůrka, která je také pletená dutinka o průměru 1,5mm, náš speciální výrobek "padákovka", pevná a perfektní pro težké stringery a boilies. V naší výrobní nabídce samozřejmě nechybí ani klasická NIT EASYFISHING, seskaná z několika pramenů PVA střiže, dostatečně pevná (2,5kg pevnost v tahu), ideální pro zavazování PVA punčoch a sáčků, na stringery, přivázání návnady atd. Koukněte ZDE pro více informací o šňůrkách a stužce.
Použitý materál je stejný jako u punčoch, to znamená kvalitní japonský, žádná China nebo jiné no-name.


—————

Zpět